AEROBIKAS NODARBĪBAS!

2 Oct

Rakstu ievietojis

Kategorijas: Uncategorized

Komentāri: 0

Tamāra

Pirmdienās, Trešdienās – 10:30 JOGA

Joga spēj dot pārsteidzošu labumu gan ķermenim, gan prātam, joga spēj uzlabot gan pašsajūtu, gan dzīves kvalitāti kopumā un ar jogu var sākt nodarboties ikviens, kam tas tiešām interesē. Ar jogas palīdzību iespējams mainīt ne tikai savu dzīvesveidu, bet arī sevi pašu. Joga – tā ir mācība, kā izzināt sevi, tā ir atslēga uz veiksmīgu un pilnvērtīgāku dzīvi.

Irina* un Ļena

Piektdienās – 18:30 – Pilates
Svētdienās – 13:00 – Pilates*

Stingri izstrādāta vingrošana sistēma, kura balstās uz ķermeņa „centra spēku”, veicina sabalansētu vingrojumu izpildi ar nelielu amplitūdu dažādiem sagatavotības līmeņiem.

Ieva*

Pirmdienās, Trešdienās – 19:30 TRX*

Piekares treniņsistēma ir viens no jaunākajiem un efektīvākajiem treniņa konceptiem pasaulē. Treniņsistēma attīsta lokanību, spēku, izturību, īpaši stabilitāti un dziļo muskulatūru. Uzlabojas arī locītavu stabilitāte un mobilitāte, stāja, samazinās traumu risks. Treniņa laikā kā “smagums” tiek izmantots sava ķermeņa svars.

Ļena

Pirmdienās – 18:30 FLOW TONIC

Trešdienās – 18:30 CREATIVE FITNESS

CREATIVE FITNESS treniņš ir paredzēts jebkurai vecuma grupai. Katrs treniņš maina savu formātu, inventāru, un slodzes pakāpi. Tas ietver sevī kardio treniņa, tauku sadedzināšanas un spēka vingrojumu kombināciju.

FLOW TONIC treniņš sevī ietver muskuļu grupas darbu, kas tiek nostiprināta noteiktā kustību un vingrojumu izpildes secībā. Tas ļauj radīt  vingru un elastīgu ķermeni, un attīstīt garos, šauros un skaistos muskuļus. Vingrojumi ļauj saglabāt mugurkaula, locītavu kustīgumu, kā arī nostiprināt organismu.

*Pieraksties jau šodien +371 67517510

Meklē mūs arī FACEBOOK  facebook  un Twitter. twitter      |  www.keizarmezs.lv  | www.hotelkeizarmezs.com | BHM Grupa 2014 | www.hoteltigra.com