Bārs BHM

BHM-LOGO-3-
bhm-restaurant-dishes-

Restorāna Menu

bhm-Menu-2-

Bārs BHM

Mūsu bārā BHM” Jūs varēsiet nogaršot vienu no visslavenākajiem ēdieniem pasaulē, sajūtot izcilu garšu buķeti. Esiet laipni gaidīti pie mums restorānā. Jūsu ēdienu baudīšanas labsajūtai mēs piedāvājam bagātīgu brokastu, pusdienu un vakariņu izlasi, kur visas ēdienu sastāvdaļas ir iegādātas no vietējiem zemniekiem un ražotājiem. Mēs ar prieku uzklāsim galdu Jūsu svinībām, saietiem, sanāksmēm, vai romantiskajiem pasākumiem.
Esiet mīļi aicināti nobaudīt mūsu restorānā biznesa brokastis vai pusdienas, sirsnīgā gaisotnē izbaudīt un nogaršot ģimenes vakariņas, kā arī piedalīties mūsu rīkotajos pasākumos, vai vienkārši pabūt pie mums un skaisti pavadīt laiku.
Bārs atvērts: Katru dienu no plkst.08:00 līdz plkst.21:00

Virtuve

Mūsu BHM  omulīgās kafejnīcas virtuve ir jaunu, ambiciozu un talantīgu pavāru  pārziņā. Kafejnīcas pavāri ir iecienījuši Latvijas un Eiropas tradīcijas, un ēdienu pagatavošanai, galvenokārt,  izmanto pašmāju audzētus produktus.
Mēs ar lepnumu piedāvājam saviem viesiem veselīgas un garšīgas biznesa pusdienas, romantiskas vakariņas, kā arī izsmalcinātus svētku galdus. Ikviens apmeklētājs var izvēlēties savus iemīļotos ēdienus vai nobaudīt ko jaunu.

Banketi

BHM Catering piedāvā banketu pakalpojumus  kāzām, uzņēmumiem, dzimšanas dienām, kafijas pauzēm un konferencēm. Mums ir vairāk kā 10 gadu pieredze un mūsu banketi vienmēr ir augtākajā līmenī.

Mēs parūpēsimies, lai viesi saņemtu labāko servisu un viss būtu kārtībā. Mēs varam palīdzēt Jums arī pasākuma organizēšanā un atrast pasākuma norises vietu. Mēs esam gatavi arī izbraukumu banketiem jebkurā Jūsu izvēlētā vietā. Jā, arī pie Jūras varam sarīkot banketu.

hover2
hover6
hover3

Sīkāka info un apraksts mūsu mājas lapā www.svētkugalds.lv

Meklē mūs arī FACEBOOK    un Twitter.       |  keizarmezs.lv  | www.hotelkeizarmezs.com | BHM Grupa 2014 | www.hoteltigra.com