Par mums

keizarmezs-logo

Par mums:

Sporta komplekss „Ķeizarmežs” atrodas Rīgas ekskluzīvākajā rajonā, – Mežaparkā, kas ir aptuveni 15 minūšu braucienā no centra. Mūsu sporta komplekss piedāvā aktīvu atpūtu draugiem, ģimenēm, darba kolektīviem un visiem citiem sportiskas atpūtas cienītājiem. Jūsu rīcībā ir baseini (lielais, bērnu), džakuzi, pirtis, kā arī piedāvājam peldētapmācību, ūdens aerobiku, ūdens aerobiku grūtniecēm, aerobiku, trenažieru zāli, skvošu, profesionāli aprīkotu sporta (basketbols, volejbols, florbols) zāli. Jūsu ērtībām piedāvājam kompakti aprīkotu konferenču zāli, kurā Jūs varēsiet uzrīkot lietišķu sanāksmi, semināru, vai cita veida sanāksmes. Sporta komplekss „Ķeizarmežs” ir pieejams visiem lielo, sportisko vai izklaides pasākumu rīkotgribētājiem , jo mūsu plašās telpas tieši ir piemērotas šādiem vidēja izmēra svētku festivāliem. Laipni aicinām arī mazos svinētgribētājus, kopā ar vecākiem, draugiem un radiem, lai priecātos īpaši viņu tematikai piemērotā bērnu ballītē, ar speciāli izstrādātu režiju un atribūtiku. Laipni gaidīsim!

Misija

Mēs sniedzam iespēju sportot un atpūsties katram aktīva dzīves veida piekritējam, palīdzam pilnveidot sevi un sagatavoties sacensībām profesionāliem sportistiem un sporta komandām, kā arī radam komfortablu vidi Mežaparka viesiem.

Vīzija

Izmantojot savas zināšanas, prasmes un iemaņas sporta tūrisma un veselības jomā, radot cilvēkiem iespēju gūt baudu it visā, kas atrodas mums apkārt, mēs vēlamies kļūt par vienu no vadošajiem sporta un aktīvās atpūtas centriem Baltijas valstīs.

keizarmezs-bildes-banner2017

Meklē mūs arī FACEBOOK    un Twitter.       |  keizarmezs.lv  | www.hotelkeizarmezs.com | BHM Grupa 2014 | www.hoteltigra.com